| Axel22 a întrebat:

azi noapte am visat ceva ciudat, era o fata pe care voiam s-o cunosc in real si a aparut in vis, doar ca ne intelegeam si totul era bine, la inceput ea a cazut intr-un rau laughing) si eu am scos-o, dupa aia ne-o rapit tiganii laughing si dupa aia nu mai stiu exact totul dar eu am scapat si n-am mai dat de ea deoarece nu mai era in apropiere, am cautat-o si am intrat la niste tigani in casa, si am intrebat de ea ( la tiganii aia am mai fost in vis cand ne-au rapithappy ) deci am intrat acolo si au zis ca nu stiu nimic, iar apoi am iesit si am trantit usa dupa mine, apoi am vazut-o pe fata stand cu un catel frumos uitandu-se la mine fericita, si eu m-am bucurat si am mers si am luat in brate.

Mentionez ca in vis am putut simti sentimente, am simtit ingrijorarea pentru ia si bucuria enorma cand am vazut-o teafara, apoi cand am luat-o in brate am simtit cu mainele (i-am pus mana pe spate) deci pute-am simti tot ca in real, ce poate insemna?

E un semn pozitiv? Mentionez ca pe fata aia voiam sa o cunosc mai bine in realitate deoarece am vazut-o la scoala si o cunosc de vreo 2 ani, dar asa la distanta. E semn pozitiv? As avea sanse sa o cunosc macar ca prietena daca nu iubita? Mentionez ca si altii se dadea la ia la scoala, am vaz pe unul ca o loveau peste fund, si asta ma enerva, dar nu ma bagam deoarece imi era frica ca ma fac de ras sad

E semn pozitiv?

Răspuns Câştigător
| Ralushikaralushikamika a răspuns:

Hei! Poate fi un semn pozitiv.De multe ori visele ne indruma spre bine.Si eu am avut vise care s-au adeverit.De exemplu, am visat pe cineva intr-un anumit loc, imbracat intr-un anume fel, iar in ziua urmatoare mi-a venit sa lesin cand am vazut ca se adevereste. Poate fi un semn bun sau pur si simplu iti imaginezi ca incerci sa-i faci bine si vrei sa o vezi fericita, nu neaparat alaturi de tine.(cum spunaei si tu, macar prietena) happy

1 răspuns:
| EverChampion a răspuns:

Pfff... nu stiu ce sa zic frate, cred ca e un semn pozitiv, daca chiar ai simtit asta, incearca sa vb cu ea dupa ore, oricum stai asa pe langa eawinking. Sper ca te-am ajutat