| Madness345 a întrebat:

Salutare TPU, cunosc o fata de ceva timp, vorbim, radem cateodata, cand ma duc la ea ma cam intimidez si imi pierd cuvintele dar nu-i bai. vorbim mereu la scoala, in rest nu prea. Astazi de dimineata am luat-o putin in brate in zona gatului cand a ajuns la scoala. ea zambea dar mai tarziu cu 2 ore inainte sa plecam am fost la ea in clasa, am vorbit, eu am un obicei sa mai stau pe telefon... si langa ea. Dupa, ea a plecat din banca si s-a dus la usa, mai are si un coleg de o sacaie la cap de-i fura lucrurile in joaca si ea mereu sa i le dea. In fine, m-am dus si eu rapid sa-i cer numarul de telefon deaorece acolo nu voiam ca ma auzeau ceilalti si nu-mi place. Am iesit afara din clasa si ea era in fata usii, spre hol si usa era pe jumate inchisa. Ii zic eu, "Da-mi si mie numarul tau de telefon" ea era aici tachinata cu de catre ala, o mai intreb odata si atunci imi raspunde cu nu. o mai intreb odata : "Nu"? A zis tot nu. Eu am zis "Bine". Probabil sa fi fost grabita, venea si profesoara ei si era si de ala stresata. am intrat la ore, totul bine, ies eu afara si iese si ea, privindu-ma mereu in ochi, de data asta nu am mai privit-o dandu-ma fericit dar in sufletul meu era o presiune enorma, nu voiam sa par un trist ca nu mi-a dat numarul. Nu inteleg nimic... cand nea-m intalnit spre casa era cu fratele sau, si cand ma vede zambeste cateodata rade. Nu am lasat-o asa si i-am spus " Pa pa, Georgiana" Iar ea mi-a raspuns la fel, apoi i-am mai zis eu inca odata "Ai auzit?" La care ea, : "Da ma. pa". Totusi avem ceva timp de cand ne cuoastem. am cunoaste si maica-sa etc. In primul rand vreau sa va spun ca sunt innebunit dupa fata asta, mi-a intrat la suflet, imi sta gandul numai la ea, nu mai am chef de nimic de cand am venit acasa. cateva sfaturi va rog? Din partea fetelor dar si a baietilor, dau funda!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Eu nu cred ca te place ci doar a observat c-o placi tu si e draguta cu tine sa nu te simti prost ori ii place sa aiba cercul asta de baieti innebuniti dupa ea si atunci are grija sa va tina prin jur