| stangaionut a întrebat:

Salut TPU,cand intru pe omegle eu vreau doar sa ma vad la camera nu sa si vorbesc la microfon,problema e ca,camera nu se porneste pe omegle,in schimb daca intru pe messenger, acolo merge camera fara microfon, ce pot face? Mersi
; p

2 răspunsuri:
| Andrei2991 a răspuns:

Daca cumva iti apare ceva cu Allow sau Deny da pe Allow si s-ar putea ca toti prosti de pe net sa te vada

| OreoCriss123 a răspuns:

Pai daca te duci cu mouse-ul unde ar trebui sa apara imaginea ta o sa iti apara niste optiuni adica camera off/on si dai pe on si microfon off/on si in cazut tau pe off happy