| stangaionut a întrebat:

Salut TPU,cand intru pe omegle eu vreau doar sa ma vad la camera nu sa si vorbesc la microfon,problema e ca,camera nu se porneste pe omegle,in schimb daca intru pe messenger,acolo merge camera fara microfon, ce pot face? Mersi

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Intra pe omegle si jos in stanga iti apare un patrat negru click dreapta pe acel patrat si dai la seting si vezi pe acolo dai de camera, trebuie sa ai dai alow

| Yechon a răspuns:

Salut...camera pe omegle porneste automat pe messemger o pornesti tu..si doar opreste microfonul daca nu vrei sa te auzi