| SuPrAaDoZaaDeViSe a întrebat:

Care e cel mai tare joc pe care la ti jucat vrodata? Si de unde il pot dowlanda sau gasi? Fundita pentru cel mai tare joc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nfs: the run, gta 4 (curand si 5), saints row the third, just cause 2.

5 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Euro Truck Simulator
iti dau mesaj privat cu linkul

| SuPrAaDoZaaDeViSe explică (pentru anonim_4396):

Am intrebat si de unde le pot dowlanda sau gasi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T7uk):

Nfs: the run, gta 4 (curand si 5), saints row the third, just cause 2.

| ANAHsneaman a răspuns:

Mie in general imi plac jocurile de aventura si jocurile cu,curse de masini uite cateva:alex gordon, pharaoh's mystery,pacxon, elementals, astea le poti descarca de aici http://www.google.ro/......http?/url
LFS, si countar-strike cel putin mie aste imi plac mai sunt o gramada dar nu-mi mai amintesc acum.:D

| 2000doishpe a răspuns:

StarCraft
Diablo III Lord Of Distruction

| XxXJoK3rXxX a răspuns:

Assassin's creed revelations

Întrebări recente