| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt efectele fizice ale consumului de etnobotanice?

Răspuns Câştigător
| FlorentinADN a răspuns:

Depinde de ce etnobotanice vorbesti. Multe au diferite efecte: Devii mai palid, venele devin proeminente, ti se inrosesc ochii pana devin VINETI, incepi sa ai frisoane, iti amorteste tot corpul, nu te mai poti tine pe picioare, ai halucinatii de genul ninge, plutesti, totul se misca prea repede sau prea greu, nu te mai poti concentra intr-un singur punct.

Dupa un timp mai indelungat de consum ti se cojeste pielea, cade parul (nu doar cel din cap), cad dinti, pierzi din miros, auz, gust, vaz, iti cad unghiile, te deshidratezi (te faci carne si oase), incepe sa iti putrezeasca limba in gura, etc.

Stiu, este foarte scarbos si nu iti recomand sa incerci sub nici o forma(in cazul in care este vorba despre tine)! Daca e vorba de alte persoane nu le lasa sa mai consume (nu le lua drogul din mana sau din gura, devin foarte agresivi si nu mai stiu ce fac!)
Sper ca ti-am fost de ajutor.winking

| Voidwithin a răspuns (pentru FlorentinADN):

Cu alte cuvinte te distrug complet fizic si, psihic.

4 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Aici e tot ce vrei sa stii despre etnobotanice:
http://sanatate.acasa.ro/......11674.html
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| FlorentinADN a răspuns:

Da tu funda nu dai?

| eeexemingur a răspuns:

Modul ciudat in care iti ti coprul, ochii rosii si tulburi, gura uscata, privire pierduta si nedumerita..sunt observatii care dau de gol consumatorii de astfel de prostioarehee hee (pe langa altele)