| Bogan9028 a întrebat:

cateva sfaturi pentru o tinuta de nunta? am 16 ani

8 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Incearca o rochita scurta, mulata, fara bretele sau cu o singura bretea ( sau si cu doua, depinde cum iti place tie) alb cu negru, sandale, bijuteri( sa nu exagerezi, am vazut greseala asta de nenumarate ori)

| DeepInDarkness a răspuns:

LOL rolling on the floor))))
Pai la baieti e simplu, un costum negru, camasa de care vrei si eventual o cravata/papion.

| XxAlexandruxX a răspuns:

Inteligentilor,e baiat nu fata

| Anna1999 a răspuns:

O rochie scurta, crem, sau ceva care sa nu iasa in evidenta, mulata...

| 01rukia01 a răspuns:

La 16 ani?!

| DeepInDarkness a răspuns (pentru 01rukia01):

Nuntas nu mire... big grin

| 01rukia01 a răspuns (pentru DeepInDarkness):

Aaaaaa,scuzerolling on the floor

| ԂǮϞiŚ a răspuns:

Salut,incearca sa iti iei un sacou negru, o camasa neagra (desfacuta la primul nasture) Un pantalon de stofa negru si niste pantofi de piele tot negrii si vei atrage ceva atentiiwinking