| iubire1yahooo a întrebat:

Sfaturi pentru nunta? ce imi puteti oferii?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din punctul de vedere al cui? Doar pentru asta ti-ai facut ieri cont?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fii tu insăti.

| Zabbyel a răspuns:

rolling on the floor sfat a? ok uite-l ca vine love struck las-o nai-ba de nunta happy nu te grabiwinking s-o faciwinking

| Zabbyel a răspuns:

laughing ce dorinta "arzatoare" love struck pacoste mica rolling on the floor)rolling on the floor))
iubesc contul tau nou... oare cat o sa rezisti pe el a? love strucklove strucklove struck

| Zabbyel a răspuns:

rolling on the floor) sa nu mi te umblu de altceva in afara de praf... ia enerveazami-l love strucklove struck sa mi-l vezi laughing cum mi se scoala dupa tine laughing)ATENTIE CA MI TE ALEARGA laughing)) poate mi te si inteapa love strucklove struck nitel.
serios vorbind nu's elasexygagicawinking
[ asta e primul si ultimu cont]
culcatewinking si nu mai te gandi la moarte happy rog mult dar mult de tot love strucklove struck nani - nani - nani tongue

| Catalin8789 a răspuns:

Invitatii de nunta de pe www.decoratiuni-nunta.com