| Daryus_Yo_1994 a întrebat:

Care e mai bun dupa voi?
Iphone4S sau Samsung Galaxy S3

Răspuns Câştigător
| SDavidS a răspuns:

Mie imi place mai mult iPhone 4S pentru ca este mai simplu de utilizat,nu e asa de mare, incape mai bine in mana, are o cameramai buna, un asistan vocal mai bun, Retina Display...
Dar invingatorul e Samsung Galaxy S3.
fUNDA?

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

S3 clar...

| Mârr a răspuns:

Samsung Galaxy S3 este super love struck Dar este foarte mare [ma refer la lungime] si are mult mai multe aplicatii decat Iphone4S si mult mai interesante love struck

| fingerboard a răspuns:

Salut! iPhone 4s din toate punctele de vedere. Spun asta deoarece detin ambele telefoane happy

| Dragos_Amadeus_1998 a răspuns:

S3 clar.