| YoAndreyCooL a întrebat:

Am o intrebare pentru toti jucatorii de Kendama. Ce Kendama imi recomandati, adica sa fie Sweets Prime, sau un Krom, dar sa fie pana in 120 de Ron. Ma joc cu kendama de aproape 4 luni, si am kendama de la Karo, si nu imi place de loc firma, de asta am cerut ajutorul vostru.
Mentionez sa imi ziceti va rog de ce imi recomandati acea kendama, ca nu prea le am cu asa ceva. Dau funda la cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| AngAriana a răspuns:

Sweets Prime=> Rosie, Albastra sau verde.De la firma Sweets(deci este originala) si costa 90 lei sau 100.Se gaseste pe site ori in Carturesti, Librarium si Carrefour

| YoAndreyCooL explică (pentru AngAriana):

M-am gandit si la aceasta Kendama, dar asa la prima vedere mi se pare prea sticky. Am nevoie de ceva cu grip, care in timp sa ramana tot in acelasi stadiu, sa nu alunece deloc.