| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Ce mijloc de transport ( gen trotineta. skate ) imi recomandati? De ce? Inafara de bicicleta si nu conteaza pretul. Funda

6 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Hoverboard,Trotineta Electrica, Monociclu.

| StefanCosmin a răspuns:

Longboard, hoverboard, trotineta din aia gen trepied (habar n am cum se numeste, tii picioarele departate si te tii de ghidon)

| laurentiu442 a răspuns:

Role dacă știi să te dai ești șmecher

| RianaAlexia a răspuns:

Recomand un hoberboard. Am si eu unul si pot sa spun ca merita. Sau poti folosi rolele

| Natsuki a răspuns:

Role,e fain si relaxant sa te dai cu prieteni.

| abcdefghijklmnopqrsştţuvxwzy a răspuns:

Iti recomand role pentru ca e un mijloc de transport foarte bun, doar le incalti si mergi pe unde vrei... si sunt si cool.