| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Salut TPU? Ce mijloc de transport imi recomandati? Ma refer la mijloace ca hoverboard trotineta electrica longboard etc. Si de ce? Fundaa.

Răspuns Câştigător
| Aurelian_Vlad_1995 a răspuns:

Pai bicicleta e rapida...e si distractiv sa te plimbi cu ea prin oras. Daca locuiesti intr-un oras mai mare ai si unde o lasa....atata sa ai grija sa nu o fure cineva. In rest e si ecologic si este si accesibila

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bicicleta.

| blackmambajdjfjfj explică (pentru darrio2007):

De ce?

| darrio2007 a răspuns (pentru blackmambajdjfjfj):

E buna pentru conditia fizică.

| deeeaqq a răspuns:

Trotineta.

| NAT0 a răspuns:

Picioarele.

| Felissa13Eden a răspuns:

Eu iti recomand rolele, pentru ca sunt practice si confortabile big grin

| ValentinAldea a răspuns:

Pennyboard-ul este rapid, prinde ceva viteza, si il poti lua in ghiozdan