| Ghost99 a întrebat:

ce post de televiziune mai difuzeaza fenomene stranii cand? si la ce ora?

9 răspunsuri:
| dulcica480 a răspuns:

Discovery

| xHellBoYx a răspuns:

Pai ultima data cand m-am uitat eu era pe Discovery.

| 0x11111051 a răspuns:

Битва Экстрасенсов (Battle of the Psychics) merge la THT in fiecare seara 18:00 de luni pina vineri.

In serial este vorba de cei mai buni Shamani din Rusia, pe care ii pun la cel e mai grele incercari. 2 ani in urma ei au venit in Moldova ca sa afle cine ia asasinat pe cei 2 indragostiti ucisi. Mai in scurt, este foarte interesant

Cele americane sunt *****

| fuzzer a răspuns:

Discovery, in fievare vineri de la 22:00.

| Muwz a răspuns:

Discovery.
Miercuri de la 20:00 in sus.
Funda?

| Shukala a răspuns:

Fenomene stranii se mai difuzeaza pe Investigation Discovery. Sper ca te-am ajutat.

| CataLyNh0 a răspuns:

Discovery...am vazut si ieri de la 0:00(12 noaptea) deci e si miercuri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discovery Channel->Vineri->Ora 22

| Ghost99 explică:

Pe discovery nu se mai dau fenomene stranii de vreo 7 luni