| anonim_4396 a întrebat:

ce sa faceti voi seara cand va plictisiti eu nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Dєєa a răspuns:

Buna.
Hmm pai fac multe lucruri.
Ori imi mai aranjez prin camera anumite lucruri, cant la chitara, ma uit peste niste reviste, bezni desenate. Saaau:
-sa citesti
-sa faci karaoke
-sa dansezi
-sa te uiti la un film
-sa te uiti la tv
-sa te joci pe calculator
-sa vorbesti pe mess cu prietenii
-sa probezi haine mai vechi si sa te distrezi cu o prietena buna sau chiar mai multe facand un mini teatru
-sa faci poze
-sa le modifici
-sa rearanjezi obiectele din camera
-sau pur si simplu sa te joci un joc cu familia.
Sa stii ca exista multe posibilitati...
fundăăă?

15 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Stau pe TPU, ma uit la televizor, vorbesc la telefon, ascult muzica in casti..Hai ca ai o gramada de variante!

| CautNume a răspuns:

Ascult muzica.

| danielaxyz a răspuns:

Faci abdomene

| Xtadelo a răspuns:

Ce sa faci?
Bauturica bauturica laughing
Bumzi bumtzi laughing

Glumesc! happy

| Flaviucu a răspuns:

Incearca sa faci ceva util. citeste despre IT, creeaza site-uri web(daca nu stii invata, iti poate fi folositor si poti scoate bani frumosi din astea). Succes la toate

| VladPetcu a răspuns:

Stau pe TPU si raspund la intrebarile mai vechi fara raspuns pentru a ajuta si pe altii.
Sper ca am Fost de Folos.
Toate cele bune,
Vlad.

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Paii iti dau exemple de lucruri garone bere tuica palinca... sunt prea multe

| Quanah a răspuns:

Stau pe TPU si citesc intrebarile de la sectiunea "Dragoste si Sex" sau pe Bash Craiova laughing

| Un1kuL a răspuns:

Daca nu vrei sa te plictisesti ia si te culcalaughing

| PattyC a răspuns:

Stai pe mess pe facebook, vorbeste cu prieteni la telefon, te uiti la tv, asculti muzica, cauti bancuri, stai si citesti intrebari pe TPU si daca si de astea te-ai plictisit citeste o carte o sa ti se oboseasca ochi si poti dormi ca sa nu te plictisesti sper ca ti-am fost de ajutor big grin

| Luchian7 a răspuns:

Ne masturbam

| shtefy a răspuns:

Seriale,povesti pe mess cu pretenii happy

| sacalup a răspuns:

Vezi un film, te joci pe net, te uiti la TV, citesti glume.

| Andrei00RoLLer a răspuns:

As dormilaughing

| danifanea95 a răspuns:

Iti faci o laba si dupa aia te uiti la un film