| ChristinaGM a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti? Eu nu stiu ce sa mai fac... straight face

Răspuns Câştigător
| iflirius a răspuns:

-Citește cărți ( nu știu de ce nu le mai place oamenilor să citească în prezent. straight face)
-Fă-ți cont pe tumblr, poți să ai un blog cu fotografii, e absolut genial.
-Ieși în parc și pozează chestii random.
- Învață să gătești o prăjitură ceva mai specială apoi decoreaz-o.
- Cheamă-ți prietenii și jucați-vă cărți, Nu te supăra frate, șah etc.
- Mergi la cumpărături.
- Fă karaoke.
- Urmărește vloguri și bloguri.
- Joacă-te la pc (sunt o grămadă de jocuri, Pixie Hollow, Lady Popular, Imvu, Ourworld)
- Aleargă în parc.
- Răsfoiește reviste.
- Organizează o petrecere în pijama diseară sau mâine seară.
- Apucă-te de temele pentru școală.
Ai o grămadă de chestii de făcut. Baftă.

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Atunci cand ma plictisesc imi sun prieteni si iesim la un suc, ne plimbam etc, uneori dorm.
*-*

| Abbcdd a răspuns:

Apuca-te de un anime, iesi afara cu prietenii, vizioneaza filme, citeste o carte, ocupa-te de temele de vacanta, dormi, uite-te la tv, deseneaza, cumpara-ti un joc pentru calculator cum ar fi sims, invata sa canti la un instrument, ia-ti un animal de companie care sa iti ocupe timpul, mergi la strand... sunt o groaza de lucruri ..Bafta :*

| ChristinaGM explică (pentru Abbcdd):

Ce inseamna anime?

| Ionut_Johnny_1992 a răspuns (pentru ChristinaGM):

Desene japoneze