| Adeeeeeee a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti? Eu nu mai stiu ce sa fac crying

6 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Il sun pe Bieber.

Răspuns utilizator avertizat
| Denisa20000 a răspuns:

De exemplu : merg cu prietenii la mall, ascult muzica, ies afara, ma plimb cu rolele, ma uit la TV, etc happy Sper ca ti-am fost de ajutor funda?

| Maty2000 a răspuns:

Heey! Eu ascult muzica cand ma plictisesc si de obicei mai si dansez.Ma mai uit la seriale pe v-play, ma uit la Tv, mai stau pe afara, ma mai duc la mall etc. Sper ca te-am ajutat!

| iLoveGirls94 a răspuns:

De exemplu eu ies cu prietenii la o plimbare in parc sau centru s-au iesim in fata blocului la CAterinca, cola, seminte, ori iesim la un fotbal s-au la un gratar... cam atat. O zi Faina