| Th3Public3N3MY a întrebat:

Cine imi spune si mie cum dau ollie pe skateboard? Am intrat o gramada de site-uri si nu m-au ajutat, sper ca o sa imi raspunda cineva... aaa si am uitat sa zic ca eu sunt dreptaci, adica merg cu piciorul drept inainte, pe skate! Dau funda!

Scuze de categorie, daca nu este bine.

2 răspunsuri:
| Th3Public3N3MY explică:

Daca nu ati inteles acolo era ca merg cu piciorul drept, nu cu piciorul drept inainte... scuze am mancat o virgula...

| AdyLupul a răspuns:

Cata...incearca site-ul meu-- skatepedia.blogspot.com...ca scrie acolowinking funda?

Întrebări recente