| mert420 a întrebat:

Ce as putea face daca eu ma dau pe skate cu piciorul drept dar nu pot face alunecarea cu piciorul drept si pot doar cu stangul si din mers nu o sa pot face ollie?

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Te obisnuiesti sa te dai cu piciorul stang. Aceeasi problema o aveam si eu cand ma dadeam pe skate (acum aproape 10 ani). Am continuat sa incerc pana m-am obisnuit sa ma dau cu piciorul stang. Cu toate ca prima saptamana mi s-a parut aiurea rau.