| Valentynaaa a întrebat:

Cine stie cum fac sa-mi creasca unghiile mai rapid happy
Dau Fundahappy

Răspuns Câştigător
| hanzelik a răspuns:

Pune pe o vata ulei de masline si date pe unghii, unghiile sa nu fie date cu nimic. dupa ce te-ai dat pe fiecare unghie cu ulei de masline date cu zeama de lamaie, trebuie sa te dai zilnic, funda?

8 răspunsuri:
| ArtisticWorld a răspuns:

Exista o metoda. Tine-le in apa cu sare cam 10- 15 minute. happy Asta zilnic.

| Gmcc a răspuns:

Nu exista o metoda! Cresterea vine din organism! Nu poti sa provoci o stare mai rapida sau mai lenta de crestere a unghilor!

| jess179 a răspuns:

Nu poti decat sa astepti sa creasca, nu e nici o metoda de crestere.

| dariusbocos a răspuns:

Dale cu ingrasamant laughing)

| Valentynaaa explică (pentru dariusbocos):

Da foarte nostim dar cred ca o sa-i recomand prietenei mele care are niste copiterolling on the floor)rolling on the floor

| dariusbocos a răspuns (pentru Valentynaaa):

rolling on the floor))) pentru asa ceva se foloseste balastrul rolling on the floor) daca sunt asa mari laughing)

| Valentynaaa explică (pentru dariusbocos):

O sa-i recomand mercilaughing):rolling on the floor)

| erasier a răspuns:

Stai mult cu mainile prin apa nu influenteaza mult cresterea dar este posibil asa am auzit incearca