| Th3DJBiscuit a întrebat:

(Crashun Ferishit) ma puteti ajuta?
Am un telefon LG KP501 Cookie Orange si s-am ca-m stricat si l-am resoftat dar acum am LG KP500 Cookie imi puteti da un fisier dll. si Firmware KP501 Atentie! sa nu fie 500 v-a Multumiesc

2 răspunsuri:
| Christchen a răspuns:

Salut,Craciun Fericit si tie.
1. Daca ai fi fost mult mai explicit poate ca as fi stiut sa iti raspund bine si sa te ajut la problema, asa ca te rog sa scrii correct gramatica.
2.Pentru chestiile de genul asta eu zic sa te duci un service GSM specializat nu o sa te coste mult si o sa rezolvi si repede problema.

| Th3DJBiscuit explică (pentru Christchen):

Mai explicit:
am un telefon LG KP501... si dupa 3 luni de folosire se stricase si am vazut un tutorial pe net cum sa il repar dar dupa ce terminasem mergea bine dar s-a transformat din LG KP501 in LG KP500 si nu stiu cum sa il transform inapoi am vazut pe youtube un tutorial cum sa il fac KP501 dar nu spunea nimic doar arata cum se face si vreau ajutor la transformare KP500 in KP501

Întrebări recente