| claudia07 a întrebat:

As dori sa cumpar un telefon Lg KP501 Cookie, dar cineva care si-a cumparat un Lg KP500 mi-a zis ca 501 trebuie decodat si ca merge doar in reteaua Orange, este adevarat? Va rog raspundeti-mi cat mai repede.Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| paul0013 a răspuns:

Nu cred....eu am luat de la orange mergeau sa pui de toate

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca`l cumperi de la orange este codat dar daca il iei de la alt magazin nu este codat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Claudia...tocmai am sunat un prieten care lucreaza la un partener orange si l-am intrebat asa ca...trust me, telefonul lG KP 501 cumparat de la orange shop este codat dar la unii parteneri orange (cei cu pretul mai mare la telefoane) il gasesti si necodat. Depinde de unde`l cumperi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

KP501 este varianta a lui Cookie (KP500) făcută SPECIAL pentru Orange. Indiferent de unde este achiziționat, el este CODAT PE ORANGE. Dacă îl luați decodat, atunci acel telefon NU este nou, ci a fost folosit înainte (pentru a fi decodat).