| AngelButerfly a întrebat:

Cum deblochez o persoana de pe facebook?
Va rog ajutati-ma ca am blocat-o din greseala! Dau FUNDA... P.S. Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| DIVERGENT a răspuns:

Profilul tau-Activity Log (la cover)- Dai pe sagetica din dreapta-Timeline Settings-Blocking-Block users-Unlock. happy

2 răspunsuri:
| SonicTheHedgehog a răspuns:

Deci dai la setari > setari de confidentialitate > Blocare > Dupa dai "Deblocheaza " pe persoana care ai blocato.

| Cigarette69 a răspuns:

Pai de unde te deloghezi de pe Facebook, langa este o roticica si dai click pe ea laughing)). Mai departe dai click pe: Setari de confidentialitate --> Blocare --> te uiti la BLOCHEAZA UTILIZATORI --> blochezi sau deblochezi happy laughing))