| Alissya97 a întrebat:

am o pagina pe facebook { Never Perfect Enough}, iar din greseala am blocat un user -.-. cum fac sa-l deblochez? scuzati categoria. multumesc! DAU FUNDA.

7 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Trimete-i din nou o cerere de prietenie şi el o va accepta. Înainte de asta, vorbeşte cu el şi cere-i scuze, dacă mai ai cum.

| Alissya97 explică:

Nu ma laud cu acest lucru. oh go on chiar am nevoie de ajutor straight face. cum deblochez un user pe care l-am blocat din greseala?!

| Alissya97 explică:

Nu pot da add happy pentru ca e pagina.

| Roo a răspuns:

Sa ai o pagina pe facebook e la moda. dar sa te lauzi cu acest lucru este obligatoriu!

| RalukBrown a răspuns:

Buna.
Mergi pe pagina ta de Facebook, in coltul dreapta sus ai o sagetuta in jos (situata chiar langa butonul "Home"), dai click pe ea si mergi la "Privacy Settings" -> scroll din mouse pana ajungi la "Blocked People and Apps", in dreapta lui vei vedea "Manage Blocking" -> click pe el unde iti va aparea lista de "Block Users" -> click pe "Unblock" la utilizatorul care doresti si gata.
Bafta. happy

| Alissya97 explică (pentru RalukBrown):

Este pagina nu cont. x_x. deci nu gasesc privati

| RalukBrown a răspuns (pentru Alissya97):

Huh? Pagina ta este setata pe Limba Romana?