| AresLusitani a întrebat:

Salut TpU. Cum Hackez un iPhone, ca sa imi fac jocuri pe gratis

Răspuns Câştigător
| ゼロの a răspuns:

Pai intra pe umnet si iti faci cont gratuit(optional daca nu vrei sa astepti 15 sec la fiecare descarcare) iti scrii modelul de telefon le descarci si le pui pe telefon prin cablu de date sau bluetooth.
P.S poti sa intri si de pe telefon pe umnet.
Sper ca te-am ajutat.

| AresLusitani explică (pentru ゼロの):

Da ee bun si pentru iPhone

| ゼロの a răspuns (pentru AresLusitani):

Da.si unui coleg de al meu ii trebiuau niste jocuri si i-am luat de acolo.Acum ca nu toate merg e altceva, dar 80% din ele merg perfect.

4 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

"hackez"? nu am auzit de asa ceva

| AresLusitani explică (pentru vladmR):

Bine att cum obtin jocuri free pe iPhone?