| Frau a întrebat:

cum imi pot face propriul meu blog sau site ce o fi big grin intelegeti voi ce vreau sa zic!laughingmultumesc. fundahappy

Răspuns Câştigător
| Mariya5 a răspuns:

Pai...eu am facut o multime de bloguri/site-uri pe platforma www.blogger.com iti faci cont si de acolo e usor.Ca sa ai un blog calumea ai nevoie de putin ajutor, eu ma pricep la desing, daca vrei id meu este maria_boitos

9 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Platforma gratuita www.blogger.com :)

uite blogul meu ca sa-ti faci o mica impresie:
www.lucruri-spontane.blogspot.com

Sa-mi trimiti si mie viitorul tau blog ok? :))

xoxo, mary ^^

| Leandro a răspuns:

Incearca cu www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Site sau Blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana!
ucoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de Teme gratuite si editabile, etc.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| Nastia a răspuns:

Intra pe www.wix.com

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Http://cumsablog.blogspot.com/2008/03/cum-s-faci-un-blog.html

in josul paginii.scrie "creati'va un blog". click acolo si te descurci. funda?;;)

| cornelm1976 a răspuns:

Intra pe chatul din pagina mea de Asistenta IT GRATUITA: itassist.blogspot.com contacteaa-ma si te ajut eu sa il incepi si sa iti spun cum vei continua. bafta!

| ZIkkoo a răspuns:

Pentru ati face blog, intri doar pe www.blogspot.com, dar trebuie sa ai cont pe google, daca nu ai, iti faci:D, altfel nu merge... bafta!:)