| Elenaeli22 a întrebat:

Buna!
unde pot sa imi fac propriul meu blog si nu vreau ucoz e prost rau site ala

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Wordpress.com sau blogspot.com

| OoBunnyoO a răspuns:

Blogspot.com, worpress.com

| Grimmjow69 a răspuns:

Iti recomand Blogspot.com este foarte bun, si usor de folosit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai prost ca tine?
Slabe sanse.

| TheoryOfHarmony a răspuns:

Cele mai celebre sunt Blogger aka Blogspot si Wordpress. Tumblr este mai mult pentru a dat "reblog",poti sa postezi orice vrei,de la text,la muzica,la filme si poze s.a.m.d si ai si varianta sa dai reblog de la ce au postat alte persoane,ca Share-ul de pe Facebook. Mai exista si: Weebly,Squarespace,Posterous,TypePad, Xanga, Medium, Svbtle, Quora. Sper ca te-am ajutat!

| Stoica_Cristina_1984 a răspuns:

Cumpara-ti un nume de domeniu si gazduire web. Asa poti sa-ti faci site-ul sa arate exact asa cum iti doresti tu.

Uite cum sa-ti creezi rapid un blog, in maxim 5-10 minute: http://www.cristinne.ro/cum-creezi-blog-pe-wordpress/

Apoi poti aplica diverse metode pentru a-l creste ( vezi aici http://www.cristinne.ro/creaza-blog-bani-pe-net/ ) si apoi sa-l monetizezi.

| darkblade a răspuns:

Pe www.tumblr.com poti :D funda?