| gedderth23 a întrebat:

cum pot face rost de 10 facebook credits(gratis) ca sa imi pot upgrada bauturile la fruit ninja frenzy?
~~~FUNDA~~~

Răspuns Câştigător
| zuzualina a răspuns:

Da-mi fundita la raspunsul asta si iti zic

| gedderth23 explică (pentru zuzualina):

Hai zi-mi acum

| theodor92 a răspuns (pentru zuzualina):

Iti dau e ziii

6 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Simplu: nu se poate

si nici sa incerci sa cauti un raspuns ca stiu oarecum din experienta (nu joc eu) ca nu poti face rost gratis

| Rachelyna a răspuns:

Nu se pot obtine facebook credits foarte usor, insa sunt niste metode prin care, daca completezi anumite questuri, iti dau un numar de credite, insa majoritatea nu sunt disponibile in tara noastra.

| Shtrumphu a răspuns:

Poti incerca sa completezi sondaje, dupa care site-ul iti da cupoane cu credite Facebook. Unul dintre ele e www.rewardingsways.tk

| Cristina2222 a răspuns:

Ba da se piate face cratis aici un singur clik si ai 500 credits gratis https://secure.imvu.com/login/