| SICAFLORIN a întrebat:

Salut tpu.cum se face un gta?

4 răspunsuri:
| Gotenks a răspuns:

Cum adica, 'cum se face un gta'?

| KsT a răspuns:

Ff simplu...iei un gta normal.gta vice city de ex, apoi adaugi tu skinuri, masini noi, fundal nou si apoi ii pui si un nume...toate chestiile care ti le-am propus le iei de aici http://www.thegtaplace.com/downloads/c2-gta-vice-city

| dNNb a răspuns (pentru KsT):

KsT tu stii ca un fundal trebuie facut de el nu nu luat de pe net trebuie creat de el sti? Dar oricum tu stii cum se creeaza un fundal? Daca sti imi spui si mie plzz ca am facut un gta cu mapa diferita dar imi trebuie un fundal propiu si nu stiu cum se face crying daca stii spune-mi plzz

| Andrey_Tudor_1996 a răspuns:

Nu poti sa faci gta