| MxM222 a întrebat:

cum setez google ca motor de cautare cand deschid o fila noua in internet explorer

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deschizi Internet Explorer, intri prin Tools/Internet Options/General, la Home Page scrii http://www.google.ro, dai Apply si OK.

| MxM222 explică (pentru Ioandelasal):

Unde pot gasi tools

| Ioandelasal a răspuns (pentru MxM222):

Tools este butonul cu roata dintata din dreapta sus.

| MxM222 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc foarte mult dar am gasit problema.MULTUMESC pentru tot

| MxM222 explică:

Fila noua ATENTIE!

| MxM222 explică:

Multumesc dar am gasit problema1 era doar un addon neinstalat

| andralada a răspuns:

Pai trebuie sa intri la setari la internet explorer dau eu as alege alt browser pentru calculator decat internet explorer pentru ca nu este asa bun dar la setari si acolo trebuie sa gasesti pagina pe care se deschide automat pe la setari e sigur.