| aWwA a întrebat:

big grin!
Cine ar putea sa ma ajute si pe mine in privinta unei errori la cs, si anume : The parameter is incorrect.

Multumesc anticipat happy!

Răspuns Câştigător
| bidifender a răspuns:

Salut, specifica te rog ca este vorba de jocul Counter-Strike si intrebarea mea este cand iti apare eroarea de mai sus? Daca ai posibilitatea de a-ti reinstala cs-ul, fa-o! Incearca versiunea lanT

| aWwA explică (pentru bidifender):

Erroarea apare atunci cand vreau sa-l deschid laughing!
Si faza cu reinstalatu' e cam asa : Il reinstalez merge bine, iar dupa ce inchid folderul si il deschid iarasi... o luam de la capat. Incerc cu Lant.

1 răspuns: