| Andrei899 a întrebat:

Daca comand ceva depe ebay din america mi se pare poate sa vina in Romania in Ramnicul Valcea? Funda! Stiu ca am mai pus intrebaraea asta numai ca n-a avut raspunsuri!

3 răspunsuri:
| Shooter a răspuns:

Da normal, poate sa vina unde vrei.Mai bine te duci la Bucuresti sa iei produsul decat sa vina acasa(pentru ca vine mia greu)/

| aBunnyMind a răspuns:

Nu poti decat in Canada sau Sua uita-te cu atentie si ai sa vezi, oricum o sa platesti mai mult cand ajunge in tara si nu vad rostu cand poti sa cumperi din Ro mai rapid si poate mai ieftin.

| oo4099 a răspuns:

Cred ca va veni in orasul tau doar ca va costa extrem de mult transportul si va dura minim 2 saptamani sa iti ajunga...