| Rallu a întrebat:

happy De cateva zile imi apare pe ecranul calculatorului un fel de dreptunghi pe care scrie,, Brightness" si nu mai dispare, e incomod deoarece nu pot vedea anumite lucruri. Cum as putea sa-l fac sa dispara?big grin laughing

5 răspunsuri:
| Cornelcmn8 a răspuns:

Lol
vezi pe MONITOR ai niste butoane mici. apasa si tu pe unu exit sau ok

| vader a răspuns:

Vezi sa nu fie blocat/ramas apasat butonul (de pe monitor) care are un soare desenat langa el.

| digitalchocolate a răspuns:

In acel dreptunghi sunt setarile pentru luminozitatea ecranului si trebuie doar sa dai exit pe butonul de pe monitor. sper ca merge :}

| AlecsAnndru a răspuns:

Si eu am aceeasi problema am incercat sa apas pe butoanele de la monitor le'am luat pe toate la rand si degeaba tot acolo ramae dreptunghiul acela! angry

| Steef a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...tu ai rezolvat-o? te rog anunta-ma si pe mine :* :*