| anonim_4396 a întrebat:

Am un tv LED de la Finlux pe care il folosesc si ca monitor, iar de cateva zile cand schimb pe modul PC imi apare desktopul cu vreo 3 mm mai sus (in partea de jos se vede o banda neagra de vreo 3 mm) si ma deranjeaza deoarece nu se vede intreg ecranul in partea de sus. Ce as putea sa fac ca aceasta sa dispara? Acesta nu are butoane ca la monitoarele clasice, de unde puteai regla culorile, pozitia imaginii etc.

1 răspuns:
| CiurlaBogdan a răspuns:

Pai. dai click dreapta si dai pe propriteti si gasesti acolo grafica si ati alegi de acolo ce marime ati palce., SUCCES