| Amelya02 a întrebat:

Am instalat messenger 11.5 ultima versiune si nu mi-a placut, am dat sa instalez vechea versiune. simplu messenger 11 beta si a aparut la fel ca cel 11.5

un sfat? Fundita.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

INSTALARE YAHOO MESSENGER 11
Dezinstaleaza si instaleaza pe curat mesenger 11 Ca sa dezinstalezi Yahoo Messenger mai intai debifeaza ''Sign In Automatically'' si apoi te duci in START, click on CONTROL PANNEL, click on ADD/REMOVE PROGRAMS si apoi cauti Yahoo Messenger->clik dreapta si uninstal! Dupa ce dezinstalezi programul stergi si YIM shortcut de pe desktop apoi folosesti Ccleaner dai un restart la pc si pornesti instalarea pe curat! Succes! (sa nu uiti sa debifezi ''Sign In Automatically'')
Messenger 11 il descarci de aici: http://tiny.cc/lhz2e
Curata registry cu CCleaner.
http://www.piriform.com/CCLEANER
Bafta!

| cfrtobias a răspuns (pentru neluL):

Pai messenger asta ii in spaniola sau alta limba

| neluL a răspuns (pentru cfrtobias):

In ce limba vrei tu! Ii schimbi limba din panoul central YM.

3 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Dezinstaleaza 11.5 inainte de a instala 11. happy