| fydo a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon, ce imi sugerati? Ma gandeam la un iPhone 6s sau Samsung Galaxy s6.Mentionez ca sunt in Germania.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dacă tot vrei să dai bani pe un telefon bun atunci alege LG G4 happy

| Zorn a răspuns:

Eu as cumpara Samsung Galaxy s6.

| n1445 a răspuns:

Ambele au defecte si calitati. Daca doresti sa ai un telefon care sa ruleze perfect orice aplicatie si sa nu ai lag nici dupa 2-3 ani de utilizare ia iphone. Daca vrei un telefon cu multe aplicatii si cu care poti sa transmiti fisiere prin bluetooth pe orice dispozitiv ia Samsung

| laury24 a răspuns:

După parerea mea iPhone crede-ma merita

| fydo explică:

Nu vreau sa ma dau mare, nici nu aunt un gamer,vreau pentru internet, poze, muzica, adica sa se miste bine, sa nu se blocheze.

| fydo explică:

Da,dar din cate am inteles samsungul se blocheaza dupa o vreme, iphone-ul este mai bun si dupa 3 ani

| YouAreMyWorseNightmare a răspuns:

Iphone este un telefon de fite, care e doar firma de el, daca vrei fite ia-ti iphone 6. Daca vrei un telefon rezistent in care ai performanta video, audio, in toate categoriile ia-ti samsungu-l. Plus ca pe iphone nu ai posibilitati de atatea aplicatii. Iphone e fita maxima, de cea mai joasa calitate. Clar s6. Sunt priceput in acest domeniu crede-ma.

| elderdragon69 a răspuns:

IPhone 6S: Nu poti pirata mare lucru, jocuri, muzica, etc, dar este un telefon foarte bun, puternic si practic ultimul ragnet in materie de telefoane...

S6: Un device foarte bun, rapid, cu mult mia multe posibilitati decat un iPhone, as recomanda S6 Edge Plus, mult mai multe functii inteligente, dar, se poate strica mai usor, atat software cat si hardware...

In concluzie, daca vrei sa te dai mare, ia-ti iPhone, daca esti un gamer si un pasionat priceput, ia-ti S6... Funda? happy