| maxim341 a întrebat:

de curand am descarcat de pe net o arhiva winrar de care am mare nevoie, dar imi cere parola si nu stiu caum sa o aflu, mai precizez ca am incercat pana acum cu un soft sa aflu parola "RAR Passsword Unlocker" insa nu recunoaste acea arhiva nu o gaseste desi o am in pc, am intels ca acest program nu citeste arhivele encriptate sau asa ceva nu ma pricep prea bine... deci daca puteti sa imi sugerat i niste linkri de unde pot descarca un soft care sa imi gaseasca parola as fi recunoascator - Dau funda -pls helphappy!

2 răspunsuri:
| kristi21 a răspuns:

Advanced RAR Repair incerca k programu asta

| Pasaniuc_Lucian_1986 a răspuns (pentru kristi21):

Am aceiasi problema imi daiun link de unde sal descarc te rog

Întrebări recente