| The4Ever a întrebat:

De curand am facut o pagina de facebook.
Am facut 106 like-uri, doar ca doar 3-4 interactioneaza cu posturile mele, mai sunt si 20-30, dar doar se uita si pleaca.
Imi puteti da un sfat referitor la cum pot popula pagina mai bine si sa le starnesc interesul de a lasa comentariu? Nu postez chesti de genul: "salut, cf", "sunteti plictisiti", "aveti chef de ceva".
Este o pagina dedicata fanilor naruto. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta iti arata cati fani Naruto exista.Sau pagina ta este una dintre multe altele.Mai asteapta.

| The4Ever explică (pentru darrio2007):

Inainte sa fac chestia asta, m-am uitat la toate paginile de facebook cu Naruto, din Romania evident si surpriza, nici una nu mai are activitate de mult timp(nu au mai postat de 1-2 ani ). Mai mult au activitate paginile care cuprind toate anime-urilor.
Stiu ca nu ar trebui sa ma grabesc, adica nici o luna nu am de cand am deschis-o si totusi am peste 100 de like-uri(zic ca este destul de bine).
Si nu am folosit site-uri de like-uri daca te gandesti la asta. M-am folosit de pagini mai mari si am postat in numele paginii mele, la unele chiar le-am starnit interesul in ce am scris si de acolo am primit cele mai multe si am mai facut si schimburi de like-uri.