| Kosminutza12 a întrebat:

Heyy TPU! :* Cum imi pot crea o pagina de Facebook pe care sa postez poze, statusuri, notite si alte lucruri de genul asta la care se poate da like? Multumesc anticipat! love struck

Răspuns Câştigător
| Catun_Andra_Ana-Maria_1992 a răspuns:

Este foarte usor! Primul pas este sa dai la o pagina anume cu ar fi Andreeea Patrascu si sus in dreapta scrie creeaza o pagina da click si ai sa vezi cat de usor va fi! Sper sa te ajute!

4 răspunsuri:
| minz156 a răspuns:

Simplu happy Dai log out de pe facebook, si pe pagina principala (acolo unde iti bagi username si parola) este o sectiune unde scrie "create new page" (sub sign up). De acolo vei fi ghidat pas cu pas, in fuctie de continutul pe care vrei sa-l aiba pagina.

| Kosminutza12 explică (pentru minz156):

Am dat, dar nu stiu ce sa aleg. Vreau sa fie un fel de pagina pentru adolescenti, dar nu-mi apare ceva de genul printre categorii.

| minz156 a răspuns (pentru Kosminutza12):

Poti sa schimbi dupa aceea daca te razgandesti... Poti sa faci ca mine. Eu am un event (treasure hunt) si aveam nevoeie de o pagina si de event. Si pagina am facut-o ca si community... poti sa schimbi dupa big grin

| Biancabiabiiby a răspuns:

Daca vrei eu sunt manager la o pagina si pot sa te pun ca admina decat sa te chinui sa faci una singura lasa-i id tau si vorbim!