| Laryyy97 a întrebat:

recent mi-am facut un canal pe Youtube si vreau sa primesc parerile voastre despre video-urile mele! sper sa va placa! http://www.youtube.com/user/Larysyka1234?feature=mhee
astept pareri/sfaturi! :D

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Gretos.

| Laryyy97 explică (pentru KodrutZ):

Mda...astept raspunsuri de la oameni k lumea nu de la tine... nu te mai deranja sa raspunzi pe viitor ok? toate cele bune

| KodrutZ a răspuns:

Ai incercat sa te uiti la alte canale similare si dupa aia la al tau? Raspunsul meu a fost foarte serios. Hint: uita-te mai bine la fonturi si la culori inainte sa ceri pareri si sa te mai si astepti ca ele sa fie pozitive.