| V3lCr0 a întrebat:

deci mi-am scanat pc am avut vreo 500 de virusi am scapat de ei dar am o problema cand vreau sa intru in LOCAL DISK D ma intreaba cu ce sal deschidstraight face ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| cristi13 a răspuns:

Daca te intreaba cu ce sal decizi(program) ii dai sa selectezi tu programul si selectezi "explorer" din "C:\WINDOWS" cautal pe acolo vezi ca e cu o iconita de folder si o lupa pe ea. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking fundita?