| RazZor_9900 a întrebat:

Am problema cu un laptop.Am luat un virus l.am scanat iar acum cand vreau sa intru in C sau D nu mai intra ma pune sa aleg cu ce sa il deschid cum as fi dat open with... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic dreapta pe C, D/explorare/se deschide/sus in bara de instrumente, clic tools/folder options/view/bifezi "displays folders and files hidden"/debifezi "hide protected operating system files"/apply/ok
Cauti in C si D fisierele autorun.inf/le stergi.C/D se vor deschide la dublu clic sau "open"
Pentru a ascunde fisierele, setezi iarasi cum au fost la inceput urmand aceiasi pasi.