| FastAndLudicrous7 a întrebat:

Dupa ceva timp mi-am dat seama ca as vrea sa merg din nou cu bicicleta si as vrea sa-mi recomandați ceva pana in 600 lei. In principal o folosesc in oras,dar o sa ies si pe drumuri de tara. As vrea sa aiba suspensie pe fata. Nu ma deranjeaza daca e SH, chiar as prefera asa deoarece cele noi si de calitate sunt scumpe. Merci

1 răspuns:
| Ioscaa1 a răspuns:

Http://www.decathlon.ro/bicicleta-mtb-rockrider-340-id_8351519.html
Am mers cu ea si sunt foarte multumit, dar la pretul asta nu poti avea asteptari mari.