| gIiiIolil a întrebat:

E cineva care stie locuri "creepy" de prin Brasov? Adica, a fost cu niste prieteni in catacombele de sub Turnul Alb, si am vrea sa mai exploram locuri de genul. Am auzit ca mai sunt pe sub Brasov niste galerii in care dorm boschetarii. Are cineva vreo idee? Multumesc anticipat :3 FUNDA!

3 răspunsuri:
| Alexxx2014 a răspuns:

Si pe unde ati intrat in catacombele ale? Hmmm pare interesant.Pe acolo unde sunt gratiile si se vede de afara un tunel

| gIiiIolil explică (pentru Alexxx2014):

Chiar langa Bastionul Graft, cum urci catre Turnul Alb, e acolo o intrare cu niste gratii rupte, pe acolo Am intrat big grin. Dar daca vrei sa intri, ai grija sa ai o lanterna si sa nu mergi cu pantofi buni pentru ca sunt zone cu apa pe jos. Aaa si am vazut un barlog de aurolaci, deci mai bine intri si tu cu un bat sau ceva laughing

| Alexxx2014 a răspuns (pentru gIiiIolil):

Lool laughing)))

Întrebări recente