| AmuN012 a întrebat:

Sal! Știe cineva locuri parasite/abandonate din Brașov? De preferat undeva unde sa nu se adune toți boschetarii, niște locuri de explorat in pricipiu

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nimic de explorat in locurile parasite sau abandonate, chiar sunt periculoase, ca acolo se pot aduna traficantii de droguri, betivii, hotii, iar Politia poate sta cu ochii pe acele locuri sa vada pe cine prinde.

| Nxispr a răspuns (pentru Violleta2022):

De ce răspunzi daca nu ai de gând să răspunzi la întrebare? Îți pierzi timpul

| Violleta2022 a răspuns (pentru Nxispr):

De ce te bagi, daca nu ai habar de raspuns?

| Violleta2022 a răspuns:

Explora muntele, ca-i vara si cald si poti face excursii in fiecare zi, dar nu pleca singur, ia-ti macar 1-2 prieteni cu tine, sa nu va rataciti!

| Nxispr a răspuns:

Fabrica rulmentul

| Violleta2022 a răspuns (pentru Nxispr):

Vezi ca iar ai bagat degetul unde nu trebuie.