| anonim_4396 a întrebat:

eu am un 3, 4,4, note la matematica si 6 in teza in care s-ar putea sa-mi puna ca nota 6 in catalog si am media pe primu 5 si inca trbuie sa aduc portofoliu, s-ar putea sa raman corigent?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cu notele actuale o sa ai media semestriala 4 si media anuala 4, 50 si ramai corigent.
Daca mai primesti o nota de 6 o sa ai media semestriala 5 si media anuala tot 5.

2 răspunsuri:
| kitykity a răspuns:

O sa ramai corigent deoarece iti iese media 4 cu teza 6 iese 4, 50 si iti rotunjeste si iti iese 5, atunci nu mai esti, dar trebuie sa incerci sa ai note bune, intreaba pe ceilalti colegi ce trebuie sa-ti mai faci pentru portofoliu.

| SyBy92 a răspuns:

Mersi dar mi-a pus 6 in catalog poate mai iau un 5 sau 6 la portofoliu si is ok.