| Liviutz98 a întrebat:

Fac abdomene de o luna. Fac cate 50 de 4 ori pe zi (deci 200 pe zi). Se cunoaste ceva... Cam in cat timp voi avea un abdomen astfel incat sa fie foarte vizibile patratelele? Mai fac si flexii si alte exercitii cu gantere fac sport la bicicleta de fitness, fac flotari si alte intinderi. Ar trebui sa fac si altceva? Flotari fac cam 100 pe zi si flexii tot 100.winking

1 răspuns:
| GunderGumm a răspuns:

Cu abdomenul o sa mai dureze ceva,daca nu mai ai rabdare mareste numarul lor. Cu flotarile, pentru pectorali, o sa se vada foarte repede ca am incercat. Incearca sa faci un sport sau exercitii care iti lucreaza toti sau majoritatea muschilor.

Întrebări recente