| Mirceadumb a întrebat:

Daca fac acasa abdomene, flotari si diferite exercitii cu gantere si tin un regin alimentar bogan in vitamine si ceea ce trebuie, se cunoaste in cateva luni vreo diferenta? piept, abdomen etc? cam cate ar trebui sa fac pe zi si cam in cat timp s-ar vedea un rezultat sesizabil?

4 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Bogat in vitamine? Serios? straight face

| sarah15 a răspuns:

Da, in cateva luni se vor vedea rezultate. Trebuie sa faci regulat, preferabil in fiecare zi cam o ora. Daca nu prea ai facut pana acum nu incepe brusc sa te antrenezi prea mult ca o sa faci o febra musculara de abia o sa te mai misti cateva zile. Prima saptamana fa 30 de minute din 2 in 2 zile si dupa poti incepe "adevarata" munca. Succes!

| Cosmin86 a răspuns (pentru sarah15):

Febra musculara = antrenament bine facut

In sportul asta VREI sa faci febra musculara. Cand nu faci te ingrijorezi ca ai facut ceva gresit.

| amorezul17 a răspuns:

Am facut si eu ca si tine pentru ca nu aveam bani sa merg la sala, si da se cunoaste prinzi foarte multa forta din primele 3-4 saptamani, dar la abdomen e mult de munca...Mai bine du-te la sala sunt doar 50 de lei big grin aaa si bea 1l de lapte si cam 100g de alune pe zi si galbenus de ou te simti super big grin