| BlackManSV a întrebat:

Imi spuneti si mie cum as putea adormi mai repede? Adica eu tot timpul dupa ce ma culc adorm cam peste 30-45 minute.Cel mai bun raspuns FUNDA!

6 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Fa multa miscare in timpul zilei si ianinte de culcare fa o baie si bea un pahar de lapte cald.Pa,pa

| Chαяtreux a răspuns:

Pai culca-te intr-o seara pe la 3 si trezeste-te la 8. Apoi pe la 11 cand te vei pune in pat vei pica rupt. Trezeste-te pe la 8 iar, Si te vei obisnui asa

| ÐÿÅ a răspuns:

Pur si simplu stai cu capul pe perna si te gandesti la ce ai tu mai drag, asa sigur vei adormi!

| AdeeMaria a răspuns:

Incearca ca inainte de a te culca sa bei cate o cana de laptehee hee si eu mai fac asa si nu imi este rusine sa recunosc :d
Si nu bea cola, cafea, capucino, cacao si din astea seara ca nu mai poti dormi happy

| cflorin11 a răspuns:

Depinde de ce ai consumat inainte de a te pune in pat sau cit de stresat esti. consuma lapte sau mai bine ceaiuri si miere

| IoanaIvi a răspuns:

Ce zici de somnifere?