| DeEa_5512 a întrebat:

imi ziceti si mie niste bancuri tari amuzante si daca se poate cat mai scurte? dau funda celui mai bun raspuns:X

Răspuns Câştigător
| mercenaries a răspuns:

Un barbat a visat ca a fost omorat. Dimineata cand se duce la servici o femeie ii zice:
-Frumosule, eu pot sa-ti fac visele realitate.

4 răspunsuri:
| Alice1122 a răspuns:

Tu stii dc baietii nu se imbolnavesc de simdromul vacii nebune?
Raspuns: pentru ei sunt porci

| Acaikus a răspuns:

Uite unul:Maria si ion erau gradinari.intr-o zi s-au intalnit pe drum.maria intreaba:-ma ioane cum se face ca rosiile tale sunt mai rosii ca a mele? ca doar si eu le ud, le ingrijesc...dar pan la urma tot legume sant?!-pai fa marie aici eu am un mik secret...in fiecare dimineata cand ies sa le ud,ies dezbracat si cand ma vad asa se inrosesc dupa asa raman. Fericita,maria, ca a aflat marele secret se duce acasa. dupa o saptamana se intalnesc iar.-deci mario, inrositu-sa-u rosiile?-nu ioane tot asa au ramas dar mi s-ou facut niste castraveti de mai mare dragul:d sper ca te-am ajutat te rog fundita

| LoveYou4Everrr a răspuns:

-bula,zi-mi si mie un cuvant de 31 de litere si 3 silabe!
-alfabet...

-de ce nu e bine sa mori lunea?
-iti merge prost toata saptamana!

-ce vede un optist intr-un cimitir?
-numai plusuri!

-ce-i negru, mic, si ne bate la usa?
-VIITORUL...

-care e cea mai noua injuratura care ne-o adreseaza americanii?
-sa va traiasca presedintele!

| mercenaries a răspuns:

Un barbat a visat ca a fost omorat. Dimineata cand se duce la servici o femeie ii ziceFrumosule, eu pot sa-ti fac visele realitate.