| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la messenger.Ieri mi-am pus la status "dnd" si dupa am iesit.Astazi am intrat pe mess si la status scrie " shared dnd " iar eu vreau sa sterg chestia aia.Nu vreau ca prietenii sa creada ca nu pot vorbi.Cum pot sa sterg?
Daca vreau sa merg unde trebuie sa scriu statusu', nu-i bine ca nu scrie nimic acolo( deci sa nu incepeti sa spuneti sa merg la status si de-acolo sa sterg dnd-ul ca nu-i nimic scris acolo).

Răspuns Câştigător
| LAYILA a răspuns:

Pai sunt 2 pasi simpli il dezinstalezi si dupa il descarci din nou este si o versiune mai recenta acum care e mai misto dupa sigur o sa mearga si nici nu dureaza mult maxim 10 min :-)